Krystyna Pawłowicz - myśli zebrane

018.png

Z Facebooka, 2018, pisowania oryginalna:

Księże Kardynale, proszę się nie gniewać, ale na żądanie naszych Wyborców i w swoim imieniu to powiem:

Proszę nie stosować wobec Polaków uporczywej moralnej przemocy przy użyciu takiej interpretacji zasad naszej wiary, byśmy wbrew jasnemu nakazowi obrony Krzyża, wbrew naszej instynktownej niezgodzie i uzasadnionemu strachowi o nasze życie i bezpieczeństwo – sprowadzali do chrześcijańskiego kraju broniącego się właśnie przed lewacką agresją kulturową – migrantów i uchodźców z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu i „integrowali się” z nimi, skoro pierwszym religijnym celem tych „gości” jest nawracanie innowierców na islam, często przez zastraszanie i terror.

Chrystus zostawił nam nakaz obrony wiary, Chrystus nie nauczał islamu, Chrystus nie był muzułmaninem, ani „uchodźcą” czy „migrantem” w obecnym groźnym i odpychającym znaczeniu i we wrogim dla chrześcijaństwa obecnym kontekście historycznym. Zrównanie Chrystusa z obecnym uchodźcą islamskim, migrantem terroryzującym goszczące go miejsce jest – myślę – nadużyciem wobec naszej wiary i wobec nas.

Proszę nas, Księże Kardynale, proislamsko nie agitować i nie zawstydzać „nieprzyjmowaniem uchodźców”, czytaj: Chrystusa.

Pamiętamy nakaz Dekalogu – „Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną!”

Poza tym Polacy są tym narodem, który ofiarom różnych wojen, proporcjonalnie do swych możliwości pomaga najwięcej. Mamy w Polsce już kilka milionów uchodźców z krajów sąsiednich i dalekich. Mamy ministra, który w zgodzie z wolą Polaków organizuje pomoc polską na miejscu i w krajach sąsiednich, bez potrzeby sprowadzania poszkodowanych do Polski i integrowania z się nimi pod przymusem i w strachu.

Mam nadzieję, że Ksiądz Kardynał nie będzie się gniewał na mnie za powyższy pogląd przedstawiony w imieniu i w interesie – jak pokazują badania – większości Polaków.

Dziś bronimy Polskę przed naporem bezbożnych nurtów lewackich i będziemy bronić przed antychrześcijańską agresją islamu, która teraz dokonuje się w Europie, i którą wszyscy przecież ze zgrozą obserwujemy.

Proszę nam w tym pomóc i w tym właśnie błogosławić.


Miejmy nadzieję,że pani Róża Thun po kolejnych wyborach do unijnego parlamentu nie będzie już tam miała okazji do szkalowania Polski.

Robotę może jej da niemiecka telewizja,bo ciagle robią jakieś antypolskie „dokumenty”, a prawdziwie szczerze antypisowski lektor z Polski jest bezcenny.


Żadnych centrów kultury muzułmańskiej w Polsce !

To nie polscy Tatarzy z taką inicjatwą występowali, a skrajnie fundamentalistyczna islamska Arabia Saudyjska,która za symbole chrześcijaństwa karze u siebie śmiercią.

Takie centra w Zach.Europie są niekontrolowanymi szkołami nienawiści do „niewiernych” i antychrześcijańskiej i antyeuropejskiej radykalizacji religijnej.

Zbędne w Polsce centra kultury islamskiej są formą groźnej dla nas ekspansji wrogiej nam kultury i wywołują poczucie zagrożenia,jak w Warszawie.


Dziś wyświetliło mi się na fb „ostrzeżenie”,że mój poniższy post narusza jakiś regulamin,bo ma jakieš „niewłaściwe treści”.

Ostrzeżono mnie,że jeśli jeszcze raz jakieś „niewłaściwe treści” się na mojej stronie pojawią,to zlikwidują moją stronę.

Treść sprzeczna z konkretnym przepisem prawa - to rozumiem,ale zwrotu „niewłaściwa treść” - nie rozumiem.

Bo „niewłaściwa” z czyjego punktu widzenia? Z mojego ,wszystko,co piszę jest właściwe.

Czyli fb prymitywnie cenzuruje moje opinie,opinie o sprawach polskich polskiego posła.

Nie zmieniam ani jednego słowa w żadnym z moich postów.


Nie wiedziałam,że poseł Borys Budka ma inteligentną siostrę.

Pozdrawiam Panią i życzę sukcesów.


Dr Jerzy Bukowski w Radio Maryja powiedział dziś, że zgodnie z art.13 Konstytucji RP, oczekuje, by „zdelegalizowano organizacje skrajnie nacjonalistyczne, nazistowskie i skrajnie lewicowe”.

Bo, jak powiedział,” art.13 Konstytucji wyraźnie zabrania publicznego propagowania totalitaryzmu w postaci faszyzmu, nazizmu i komunizmu”.

Powyższą wypowiedź trzeba jednak sprostować.

Otóż art.13 Konstytucji mówi:

„Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod walki i praktyk działania NAZIZMU, FASZYZMU i KOMUNIZMU, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa”.

Czyli, art. 13 w żadnym miejscu WCALE NIE ZAKAZUJE istnienia i działalności partii i organizacji NACJONALISTYCZNYCH.

Nacjonalizm NIE jest niczym złym lub nagannym. Przeciwnie, oznacza miłość do swego Narodu, troskę o jego dobro i interesy. Razem z patriotyzmem są niezbędnymi dla trwania narodów.

Artykułowi 13 Konstytucji podlegałaby działalność organizacji i stowarzyszeń o charakterze SZOWINISTYCZNYM, tj. propagujących uwielbienie własnego narodu POŁĄCZONE z NIENAWIŚCIĄ do innych narodów.

Nie wolno mylić polskiego nacjonalizmu z nacjonalizmem niemieckim. Nacjonalizm polski pozwolił przetrwać naszemu narodowi, nigdy nie był przeciw innym narodom skierowany.

Tak więc, pojęcie polskiego nacjonalizmu jest wartością, którą należy pielęgnować, a nie przypisywać jej błędnie znaczeń właściwych dla agresywnych kultur naszych sąsiadów.

Art. 13 Konstytucji nakazuje delegalizację nie tylko organizacji o programach totalitarnych (nazistowskich, faszystowskich, komunistycznych), ale także – w drugiej części przepisu – takich organizacji, których „program lub działalność zakłada lub dopuszcza […] stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa …”

Tak więc, art. 13 Konstytucji nakazywałby dziś delegalizację również takich organizacji jak PO, .Nowoczesna, Obywatele RP, fundacja Kramka i Kozlovskiej itp., które otwarcie, publicznie wzywają do „stosowania przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa”, głoszą taktykę obalenia ustroju „ulicą i zagranicą”, chcą „wyłączyć Rząd”, wzywają do starć ulicznych, pochwalają ew. polanie się krwi, atakują biura poselskie, wzywają do używania kostek brukowych przeciwko legalnej władzy i podejmują próby puczu.

Tak więc pamiętajmy, że art. 13 Konstytucji ma też drugą część, i o tym nie zapominajmy...


Lewactwo w szale radości !”Pawłowicz straciła pracę za wpis na fb!”.

Otóż,”znawcy prawa o obrońcy konstytucji” !

POSŁA NIE MOŻNA ZWOLNIĆ Z PRACY !Nawet tego nie wiecie...

Sama się wcześniej zwolniłam,by mieć więcej czasu na obronę polskich spraw przed wami...


Kto dziś pod Ambasadą Izraela zagra „trupa”...?

Diduszko już zdemaskowany,ale V kolumna w Polsce ma jeszcze rezerwy...Pochowane w lesie...


Niemcy biorą całkowitą odpowiedzialność za holokaust,mówią,że „nikt inny”, i ,że pojedynczy kolaboranci tego nie zmieniają”;mówią,że „polskie obozy koncentracyjne,to fałsz”.

A totalna,lewacka,antypolska opozycja dalej swoje - „mordowaliśmy”.

To akurat,że wasi ldeowi,a często rodzinni poprzednicy mordowali Polaków,szczególnie w latach 50-tych - to prawda.

To zresztą przy obecnej okazji też trzeba wyjaśnić,wrzód pękł...Trzeba to wyczyścić do końca...


V kolumna w Polsce już bez ograniczeń, czując zewnętrzne wsparcie, atakuje kłamliwie i skrajnie nienawistnie i morderczo państwo swego zamieszkania. Państwo, które w swej dobroci pozwoliło im wgramolić się do Sejmu, założyć antypolskie organizacje i media i pozwala jeszcze w swej naiwności bluzgać kłamstwami w polskiej państwowej telewizji do której ta wredna kolumna chodzi tylko po to, by Polsce i Polakom przyłożyć i upokorzyć.

Ta kolumna, to głównie jakieś resortowe osobniki w polskości nie zakorzenione, nieznające polskiej historii ani tradycji.

Nie wstydzą się przy tym brać pensji od swej „ofiary” za jej przyduszanie i mordowanie.

Czekają niecierpliwie na ŚMIERĆ Polski...

Czy Polska oczyści się kiedyś z tego zdradzieckiego balastu?

Slwstr