Jądro ciemności

Jądro ciemności

Jądrem ciemności w tej notce jest umysł PiSowskiego konserwatysty Marka Pietrzyńskiego, zawodowo radnego w powiecie poznańskim (pozdrawiamy Poznań!). Jak donosi Dziennik Polska The Times radny uważa, ujmując rzecz w skrócie, że dziewczynki otrzymujące szczepionkę przeciwko HPV to dziwki.

Serio.

Swoje mętne myśli wylewa na blogasku (podkreślenia moje):

Poddając dziewczęta w wieku 12/13 lat szczepieniom przeciwko HPV, to tak jakbyśmy dawali przyzwolenia i zakładali, iż w najbliższym czasie będą mogły podjąć intensywne życie seksualne i to z kilkoma partnerami, zabezpieczając je przed negatywnymi tego procederu skutkami zdrowotnymi. W moim przekonaniu są one rodzajem zabezpieczenia podobnych do prezerwatyw, środków antykoncepcyjnych, czy innych leków aborcyjnych, przygotowując je do uprawiania najstarszego zawodu świata, uodporniając dziewczęta przed wirusem HPV, mającej zapobiec w przyszłości zachorowaniu na raka szyjki macicy. Zamiast młodemu pokoleniu przekazywać dobre wzorce, uczące jak żyć dla uniknięcia zrażenia wirusem HPV oferuje się małoletnim polkom serie szczepionek, pozostawiając je samych z problemami wynikającymi z obranej drogi życia, według poglądu „rób-ta co chce-ta”.

Propagowany wśród młodego pokolenia tego rodzaju stylu życia wpisuje się w działania służące deprecjonowaniu godności ludzkiej i jego rozumu. Temu też służy cała edukacja genderowska, której celem jest w gruncie rzeczy seksualizacja dzieci i młodzieży. Rozbudzanie popędu seksualnego już od najmłodszych lat, prowadzące do uzależnień w sferze seksualnych, rodzące określone skutki zdrowotne, które złagodzić ma szczepionka przeciwko HPV.

Moim zdaniem szczepionek przeciwko HPV wpisuje się w szerszy scenariusz tej ideologi, uwieńczonej legalizacją „prostytucji”. Czego jest dowodem stanowisko przyjęte przez Międzynarodowy Ruch Amnesty International, postulującego pełną dekryminalizację wszystkich aspektów świadczenia usług seksualnych. Prawda wyszła na jaw, ukazując komu w rzeczywistości mają służyć fundowane z publicznych pieniędzy szczepionki jako forma zabezpieczenia przed skutkami osiągnięcia określonego celu biznesowego realizowanego od kilkudziesięciu już lat w Europie przez liberalneo-lewackie ruchy.

W 2015 roku wciąż żyją pośród nas klauni, którzy chyba gorąco wierzą w to, że bez rozbudzenia popędu (koniecznie genderem!) nastolatki nie zaczną się same z siebie interesować seksem.

Także godność ludzka i rozum nieironicznie, jak i próba wmówienia, że rodzice dbający o zdrowie własnych dzieci to utajeni alfonsi. Przypuszczam, że tylko Polacy najgorszego sortu szczepią swoje dzieci.

Szczepionka przeciwko HPV to szczególnie interesujący przypadek, bo stanowi ognisko, w którym skupiają się zabobony stare i nowe: nienawidzący seksualności fundamentalny katolicyzm, który za największe dobro uznaje zdławienie naturalnych i nieuniknionych odruchów, oraz nienawidzący sztuczności i chemii antyszczepionkizm, histerycznie obawiający się urojonego zagrożenia autyzmem, zgodnie z maksymą better dead than autistic.

Defloracja jako autyzm – to swoisty obszar porozumienia między katolickim biskupem a jednako oderwanym od rzeczywistości eko-tatą. Radny Pietrzyński dokonuje tej syntezy własnymi słowami:

Z doniesień prasowych wynika, iż szczepionka przeciw wirusowi HPV (...) w Polsce stosowana jest pod nazwą Silgard. Nie rozpoznane są jego skutki uboczne, zmian hormonalnych i prokreacyjne, jakie pojawią się po podaniu szczepionki, powikłania poszczepienne mogące wystąpić w przyszłości, objawiające się niemożliwością zajścia w ciążę, niepłodnością czy wcześniejszą menopauzą. Nie ma żadnej konkretnej informacji potwierdzającej skuteczność szczepionek fundowanych ze środków publicznych. (...)
Czy stan zdrowia dziewczyn poddanych szczepieniom jest monitorowany przez lekarza prowadzącego? (...) Obawiam się, że tak nie jest! – Dlaczego? Bo tak naprawdę nie o zdrowie tych dziewczynek chodzi, tylko o demontaż ładu i porządku społecznego, opartego na systemie wartości chrześcijańskiej oraz ogromne zyski osiągane prze firmy farmaceutyczne, fundujące Polsce leki przeterminowane, odrzucone przez Państwa, które negatywnie doświadczyły skutków tego rodzaju kampanii ekspansji zysku forowanych przez producentów forowanych leków. (...)
Czy zwiększająca się ilość zachorowań na raka szyjki macicy u kobiet nie jest to chorobą cywilizacyjną, nazwanej przez Jana Pawła II cywilizacją śmierci???. W której pod pozorem szlachetnych i szczytnych haseł przemycają legalizację; wczoraj „aborcji”, dziś „in vitro” jutro „prostytucji” a w pojutrze „eutanazji”.

Radny Pietrzyński to tylko jedna z twarzy dobrej zmiany, jaką funduje nam PiS.

Czy szczepionka przeciwko HPV jest nieskuteczna i szkodliwa?

Czy szczepionka przeciwko HPV jest nieskuteczna i szkodliwa?

Makbet

Makbet